Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

China - 20 Yuan 2022 - Pick # 918 - PMG 68 EPQ

1923240-063
0 Biedingen
Bekijk details van PMG
Totaal gesorteerd door PMG: 223042
In 68 EPQ: 150965
In higher grades: 5366
Omschrijving

Het 20 Yuan biljet uit China ter ere van de Olympische Spelen van Peking 2022 heeft een levendig en modern ontwerp dat de geest van de Spelen weerspiegelt. Op de voorzijde zijn opmerkelijke figuren uit wintersporten dynamisch afgebeeld, wat beweging en atletisch talent uitdrukt. De heldere blauwe tinten vermengd met patronen wekken een gevoel van opwinding en energie, waardoor het visueel opvallend is. Verschillende veiligheidskenmerken, zoals een watermerk en microtekst, zijn geïntegreerd om de authenticiteit te waarborgen en om vervalsingen te ontmoedigen. De achterzijde gaat verder met elementen die de Olympische geest symboliseren en de prachtige landschappen van China, waardoor een samenhangende artistieke representatie ontstaat.

De voorzijde van het 20 Yuan biljet toont prominent een gestileerde weergave van winteratleten, die zowel hun atletisch vermogen als gratie benadrukt. De achtergrond heeft een gradient van blauw en wit, wat het winterthema oproept. Het biljet bevat verschillende veiligheidskenmerken, waaronder een watermerk dat zichtbaar wordt wanneer het tegen het licht wordt gehouden, wat de authenticiteit versterkt. Daarnaast is er fijne microtekst aanwezig, die pas bij nader onderzoek zichtbaar wordt, waardoor vervalsing moeilijker wordt. De opname van de Olympische ringen symboliseert internationale eenheid door middel van sport. Al met al belichaamt het ontwerp van de voorzijde de opwinding van de Olympische Spelen van Peking 2022 en dient het als een verzamelstuk van kunst.

De achterzijde van het bankbiljet blijft het thema van de Olympische Spelen vieren door iconische symbolen van de Spelen weer te geven, samen met levendige ontwerpelementen die luxe en moderne esthetiek combineren. De gebruikte kleuren passen bij die aan de voorzijde, met donkere en lichte varianten van blauw die afgewisseld worden met gedurfde patronen. Tevens worden traditionele Chinese motieven benadrukt, wat een cultureel kader biedt in relatie tot het evenement. De aanwezigheid van een QR-code voegt een eigentijdse toets toe, waardoor de fysieke valuta wordt gekoppeld aan digitale informatie over de Olympische Spelen. Ruimtes zijn strategisch ontworpen voor een gemakkelijke visuele interpretatie, waarbij kunstzinnigheid en functionaliteit worden gebalanceerd.
Je bent momenteel de hoogste bieder.
Eindigt op: 24/01/2026 15:00 (CET)
0:00:00
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E-Auction # 18 / PMG / January
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
China
Jaar
2022
PMG code

Dit vind je misschien ook leuk

Sierra Leone - 10.000 Leones 2021 - Pick # 33f - PMG 67 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00258
1923748-068
Lebanon - 50.000 Livres 2004 - Pick # 88 - PMG 68 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00150
2514933-031
Rwanda - 1.000 Francs 2019 - Pick # 39b - PMG 67 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00238
1923738-006
Yugoslavia - 500 Dinara 1944 - Pick # 54a - PMG 65 EPQ
2
Verkocht
Onverkocht
00357
Huidig bod
Verkocht voor
€ 750
2346715-007
Sluiten
Alle veiling informatie

Ontdek een uitzonderlijk aanbod in onze veiling: 419 door PMG beoordeelde bankbiljetten, waaronder 43 Top Pop-biljetten. Deze zorgvuldig samengestelde collectie bevat een breed scala aan opvallende stukken en biedt verzamelaars een unieke kans om enkele van de mooiste en meest gewilde biljetten te bemachtigen. Mis deze gelegenheid niet om uw collectie te verrijken met deze bijzondere vondsten!

Stap 1: Accountregistratie

Maak uw account aan om toegang te krijgen tot de veiling en deel te nemen aan het biedproces. Zodra u geregistreerd bent, kunt u de items waarin u geïnteresseerd bent bekijken en volgen.

Stap 2: Plaats uw bod

Nieuwe accounts zijn in eerste instantie beperkt voor eerste biedingen. Om uw biedlimiet te verhogen, stuurt u ons gewoon een e-mail met uw verzoek, dan passen wij deze aan zodat u volledig kunt deelnemen.

Stap 3: Hoogste bod? Afrekenen en betalen

Er wordt een koperspremie van 15% (min. € 5) toegevoegd aan de hamerprijs.

Verzend- en administratiekosten:

  •  - Binnen de EU: € 15
  • Wereldwijd: € 25
  • GRATIS VERZENDING bij bestellingen van meer dan € 500!