Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Congo - 20 Francs 2003 - Pick # 94A - PMG 67 EPQ

2514951-054
0 Biedingen
Bekijk details van PMG
Totaal gesorteerd door PMG: 218
In 67 EPQ: 52
In higher grades: 26
Omschrijving

Het 20 franc bankbiljet van de Democratische Republiek Congo heeft prachtige visuals die de natuur en cultuur van het land vertegenwoordigen. De voorzijde toont de kop van een majestueuze leeuw, die kracht en macht symboliseert, terwijl de achtergrond ingewikkelde geometrische patronen in groene en lichtblauwe tinten bevat. Dit biljet weerspiegelt niet alleen de ecologische rijkdom van Congo, maar benadrukt ook het belang van natuurbescherming. Veiligheidskenmerken zoals watermerken en microprint zijn naadloos in het ontwerp geïntegreerd om vervalsing tegen te gaan. De achterkant van het biljet toont een gestileerde afbeelding van de okapi, een ander inheems soort, wat de verbinding met de rijke biodiversiteit van de regio versterkt. Al met al is dit biljet een kunstwerk dat esthetiek met functionaliteit combineert, waardoor het een gekoesterd stuk valuta is.

De voorkant van het 20 franc bankbiljet wordt gedomineerd door de afbeelding van een leeuw, gedetailleerd weergegeven in verschillende groentinten die de weelderige landschappen van Congo oproepen. De tekstuele elementen omvatten 'BANQUE CENTRALE DU CONGO' prominent bovenaan, naast denominaties en de zin 'TETE DE LION' die de betekenis benadrukt. De achtergrond bevat complexe geometrische patronen in contrasterende lichtblauwe tinten die visuele diepte creëren. Bovendien verbeteren veiligheidskenmerken zoals watermerken en microprint de authenticiteit, waardoor het niet alleen een valuta is, maar ook een boeiend kunstwerk.

Aan de achterzijde van het biljet is de okapi in zachte tinten afgebeeld, te midden van een achtergrond van gestileerde patronen die de esthetische continuïteit van het ontwerp behouden. Net als de voorkant zijn veiligheidskenmerken zorgvuldig geïntegreerd, met zichtbare microtekst en een watermerk dat garantie van authenticiteit biedt. Het biljet bevat ook gevoelige gebieden met verschillende kleuren die onder verschillende lichtomstandigheden verschuiven. De inscripties, zoals de denominatie en het embleem van de centrale bank, vullen de visuals aan en tonen een gevoel van nationale trots en culturele identiteit.
Je bent momenteel de hoogste bieder.
Eindigt op: 24/01/2026 15:00 (CET)
0:00:00
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E-Auction # 18 / PMG / January
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Congo
Jaar
2003
PMG code

Dit vind je misschien ook leuk

Germany - 5 Deutsche Mark 1960 - Pick # 18a - PMG 66 EPQ
4
Verkocht
Onverkocht
00115
Huidig bod
Verkocht voor
€ 13
2462829-060
Poland - 200 Zlotych 1986 - Pick # 144c - PMG 66 EPQ
1
Verkocht
Onverkocht
00206
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
2463032-072
Zimbabwe - 10 Trillion Dollars 2008 - Pick # 88 - PMG 68 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00414
2128324-035
Cuba - 1 Peso 2016 - Pick # 128g - PMG 67 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00095
1923239-077
Sluiten
Alle veiling informatie

Ontdek een uitzonderlijk aanbod in onze veiling: 419 door PMG beoordeelde bankbiljetten, waaronder 43 Top Pop-biljetten. Deze zorgvuldig samengestelde collectie bevat een breed scala aan opvallende stukken en biedt verzamelaars een unieke kans om enkele van de mooiste en meest gewilde biljetten te bemachtigen. Mis deze gelegenheid niet om uw collectie te verrijken met deze bijzondere vondsten!

Stap 1: Accountregistratie

Maak uw account aan om toegang te krijgen tot de veiling en deel te nemen aan het biedproces. Zodra u geregistreerd bent, kunt u de items waarin u geïnteresseerd bent bekijken en volgen.

Stap 2: Plaats uw bod

Nieuwe accounts zijn in eerste instantie beperkt voor eerste biedingen. Om uw biedlimiet te verhogen, stuurt u ons gewoon een e-mail met uw verzoek, dan passen wij deze aan zodat u volledig kunt deelnemen.

Stap 3: Hoogste bod? Afrekenen en betalen

Er wordt een koperspremie van 15% (min. € 5) toegevoegd aan de hamerprijs.

Verzend- en administratiekosten:

  •  - Binnen de EU: € 15
  • Wereldwijd: € 25
  • GRATIS VERZENDING bij bestellingen van meer dan € 500!