Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Kenya - 10 Shillings 1974 - Pick # 7e - PMG 66 EPQ

1911150-035
0 Biedingen
Bekijk details van PMG
Totaal gesorteerd door PMG: 131
In 66 EPQ: 33
In higher grades: 2
Omschrijving

Het 10 Shilling-bankbiljet uit Kenia vertegenwoordigt een belangrijk stuk geschiedenis en cultuur. Uitgegeven in 1974 door de Centrale Bank van Kenia, toont dit biljet levendige kleuren en ingewikkelde ontwerpen die het rijke erfgoed van het land vieren. De voorzijde toont een prominent beeld van Jomo Kenyatta, de eerste president van Kenia, omringd door verschillende veiligheidskenmerken zoals watermerken en hologrammen die de authenticiteit waarborgen. De achterzijde is versierd met gedetailleerde patronen en symbolische afbeeldingen, waaronder het hoofd van een leeuw, dat de wilde natuur en schoonheid van het land weerspiegelt. Dit bankbiljet is niet alleen een middel van betaling maar ook een verzamelobject, gekoesterd om zijn artistieke ontwerp en historische betekenis.

De voorkant van het 10 Shilling-biljet toont een portret van Jomo Kenyatta, een belangrijke figuur in de Keniaanse geschiedenis en de eerste president van het land. De achtergrond bestaat uit een levendig groene kleurenschema, versierd met ingewikkelde patronen die de esthetische aantrekkingskracht versterken. Voornaamste veiligheidskenmerken zijn een subtiel watermerk van Kenyatta en microtekst nabij de randen, die helpen de legitimiteit van het biljet te bevestigen. Daarnaast is de nominale waarde '10' zowel in cijfers als in woorden duidelijk zichtbaar, wat het gemakkelijk herkenbaar maakt. Al met al combineert het ontwerp artistieke elementen met praktische beveiligingsmaatregelen.

Op de achterkant van het 10 Shilling-biljet zijn gedetailleerde ornamentale patronen en het iconische leeuwenkopembleem te zien, dat het rijke natuurbehoud van Kenia symboliseert. Rond deze elementen zijn ingewikkelde geometrische ontwerpen in zachte blauwe en groene tinten verweven, die prachtig samenkomen. De nominale waarde 'TEN SHILLINGS' is prominent weergegeven, samen met de zin 'LEGAL TENDER FOR TEN SHILLINGS', die de legitimiteit bevestigt. Daarnaast zijn bepaalde veiligheidskenmerken, zoals kleine holografische patronen, geïntegreerd in het ontwerp voor extra bescherming tegen vervalsingen. Over het algemeen combineert de achterkant educatieve elementen met artistieke finesse.
Je bent momenteel de hoogste bieder.
Eindigt op: 24/01/2026 15:00 (CET)
0:00:00
Start bod
€ 10
Geschat
€ 50  —  € 75
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 50  —  € 75
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E-Auction # 18 / PMG / January
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Kenya
Jaar
1974
PMG code

Dit vind je misschien ook leuk

Vietnam - 2.000 Dong 1988 - Pick # 107a - PMG 67 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00336
2462828-044
Poland - 1.000.000 Zlotych 1993 - Pick # 162a - PMG 66 EPQ
4
Verkocht
Onverkocht
00225
Huidig bod
Verkocht voor
€ 34
2463032-013
Uganda - 2.000 Shillings 2022 - Pick # 50g - PMG 66 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00310
2462827-041
Croatia - 10.000.000.000 Dinara 1993 - Pick # R28a - PMG 66 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00091
2462829-029
Sluiten
Alle veiling informatie

Ontdek een uitzonderlijk aanbod in onze veiling: 419 door PMG beoordeelde bankbiljetten, waaronder 43 Top Pop-biljetten. Deze zorgvuldig samengestelde collectie bevat een breed scala aan opvallende stukken en biedt verzamelaars een unieke kans om enkele van de mooiste en meest gewilde biljetten te bemachtigen. Mis deze gelegenheid niet om uw collectie te verrijken met deze bijzondere vondsten!

Stap 1: Accountregistratie

Maak uw account aan om toegang te krijgen tot de veiling en deel te nemen aan het biedproces. Zodra u geregistreerd bent, kunt u de items waarin u geïnteresseerd bent bekijken en volgen.

Stap 2: Plaats uw bod

Nieuwe accounts zijn in eerste instantie beperkt voor eerste biedingen. Om uw biedlimiet te verhogen, stuurt u ons gewoon een e-mail met uw verzoek, dan passen wij deze aan zodat u volledig kunt deelnemen.

Stap 3: Hoogste bod? Afrekenen en betalen

Er wordt een koperspremie van 15% (min. € 5) toegevoegd aan de hamerprijs.

Verzend- en administratiekosten:

  •  - Binnen de EU: € 15
  • Wereldwijd: € 25
  • GRATIS VERZENDING bij bestellingen van meer dan € 500!