Het 100 Patacas bankbiljet uit Macau heeft een levendig ontwerp dat culturele erfgoed en moderniteit viert. De voorzijde toont een leeuwdansfiguur, een traditioneel symbool van geluk, naast gestileerde golven en architectonische elementen. Het ontwerp wordt voltooid met veiligheidskenmerken die de echtheid waarborgen. De achterzijde benadrukt een lotusbloem, die de natuurlijke schoonheid van de regio benadrukt. Over het geheel genomen vormt het bankbiljet een uitzonderlijke weergave van de unieke identiteit van Macau.
De voorzijde van het 100 Patacas bankbiljet toont een prominente leeuwdansfiguur, die kunstzinnig is ontworpen om culturele betekenis te vertegenwoordigen. De achtergrond is versierd met gestileerde golven en een moderne stadsgezichten, die de mix van erfgoed en hedendaags leven in Macau weergeven. De kleuren zijn levendig, met name in tinten blauw en roze, wat de visuele aantrekkelijkheid vergroot. Beveiligingselementen omvatten microprinting en een doorzichtige venster waar waarschijnlijk een watermerk wordt huisvest, wat de echtheid en bescherming tegen vervalsing waarborgt.
De achterzijde van het biljet toont een prachtige lotusbloem, die puurheid en schoonheid symboliseert. Het bloem ontwerp is zorgvuldig gedetailleerd, in contrast met een lichte, zachte achtergrond die de prominentie ervan vergroot. Bovendien complementeren architectonische motieven het bloem element, wat de mix van natuurlijke en stedelijke landschappen van het gebied weergeeft. Het bankbiljet bevat ook beveiligingskenmerken zoals kleurveranderende inkt en verborgen tekst, waardoor de betrouwbaarheid als valuta verder wordt verbeterd. Al met al versterkt de achterzijde het culturele landschap van Macau.