Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Macau - 100 Patacas 2020 - Pick # 132a - PMG 67 EPQ

2463200-065
2 Biedingen
Bekijk details van PMG
Totaal gesorteerd door PMG: 112
In 67 EPQ: 54
In higher grades: 44
Omschrijving

Het 100 Patacas bankbiljet uit Macau heeft een levendig ontwerp dat culturele erfgoed en moderniteit viert. De voorzijde toont een leeuwdansfiguur, een traditioneel symbool van geluk, naast gestileerde golven en architectonische elementen. Het ontwerp wordt voltooid met veiligheidskenmerken die de echtheid waarborgen. De achterzijde benadrukt een lotusbloem, die de natuurlijke schoonheid van de regio benadrukt. Over het geheel genomen vormt het bankbiljet een uitzonderlijke weergave van de unieke identiteit van Macau.

De voorzijde van het 100 Patacas bankbiljet toont een prominente leeuwdansfiguur, die kunstzinnig is ontworpen om culturele betekenis te vertegenwoordigen. De achtergrond is versierd met gestileerde golven en een moderne stadsgezichten, die de mix van erfgoed en hedendaags leven in Macau weergeven. De kleuren zijn levendig, met name in tinten blauw en roze, wat de visuele aantrekkelijkheid vergroot. Beveiligingselementen omvatten microprinting en een doorzichtige venster waar waarschijnlijk een watermerk wordt huisvest, wat de echtheid en bescherming tegen vervalsing waarborgt.

De achterzijde van het biljet toont een prachtige lotusbloem, die puurheid en schoonheid symboliseert. Het bloem ontwerp is zorgvuldig gedetailleerd, in contrast met een lichte, zachte achtergrond die de prominentie ervan vergroot. Bovendien complementeren architectonische motieven het bloem element, wat de mix van natuurlijke en stedelijke landschappen van het gebied weergeeft. Het bankbiljet bevat ook beveiligingskenmerken zoals kleurveranderende inkt en verborgen tekst, waardoor de betrouwbaarheid als valuta verder wordt verbeterd. Al met al versterkt de achterzijde het culturele landschap van Macau.
Eindigt op: 24/01/2026 09:00 (EST)
0:00:00
Start bod
€ 10
Geschat
€ 35  —  € 50
Huidig bod
€ 11
Minimum bod
€ 12
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 35  —  € 50
Verkocht voor
€ 11
De minimumprijs is niet bereikt
2 Biedingen
Datum
€ 11 (Uw bod) M693
28/12/2025 - 06:15
€ 10 (Uw bod) M1355
27/12/2025 - 14:56
Specificaties
Veiling
E-Auction # 18 / PMG / January
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Macau
Jaar
2020
PMG code

Dit vind je misschien ook leuk

Algeria - 2.000 Dinars 2022 - Pick # 148a - PMG 67 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00005
2461817-020
Turkey - 50 Lira 1970 - Pick # 188 - PMG 67 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00295
2462813-092
Egypt - 50 Pounds 2023 - Pick # 75j - PMG 66 EPQ
1
Verkocht
Onverkocht
00109
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
2463240-036
Ivory Coast - 10.000 Francs 2023 - Pick # 118Av - PMG 67 EPQ
3
Verkocht
Onverkocht
00134
Huidig bod
Verkocht voor
€ 15
1920430-078
Sluiten
Alle veiling informatie

Ontdek een uitzonderlijk aanbod in onze veiling: 419 door PMG beoordeelde bankbiljetten, waaronder 43 Top Pop-biljetten. Deze zorgvuldig samengestelde collectie bevat een breed scala aan opvallende stukken en biedt verzamelaars een unieke kans om enkele van de mooiste en meest gewilde biljetten te bemachtigen. Mis deze gelegenheid niet om uw collectie te verrijken met deze bijzondere vondsten!

Stap 1: Accountregistratie

Maak uw account aan om toegang te krijgen tot de veiling en deel te nemen aan het biedproces. Zodra u geregistreerd bent, kunt u de items waarin u geïnteresseerd bent bekijken en volgen.

Stap 2: Plaats uw bod

Nieuwe accounts zijn in eerste instantie beperkt voor eerste biedingen. Om uw biedlimiet te verhogen, stuurt u ons gewoon een e-mail met uw verzoek, dan passen wij deze aan zodat u volledig kunt deelnemen.

Stap 3: Hoogste bod? Afrekenen en betalen

Er wordt een koperspremie van 15% (min. € 5) toegevoegd aan de hamerprijs.

Verzend- en administratiekosten:

  •  - Binnen de EU: € 15
  • Wereldwijd: € 25
  • GRATIS VERZENDING bij bestellingen van meer dan € 500!