Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Russia - 200 Rubles 2017 - Pick # 276 - PMG 65 EPQ

2463063-020
0 Biedingen
Bekijk details van PMG
Totaal gesorteerd door PMG: 327
In 65 EPQ: 25
In higher grades: 271
Omschrijving

Het 200 Roebel bankbiljet van de Russische Federatie toont een prachtige mix van kleuren en culturele betekenis. Gedomineerd door groene tinten, benadrukt de voorzijde het majestueuze Monument voor de Heldendaden van de Eerste Wereldoorlog tegen de achtergrond van een serene landschap, terwijl de achterzijde zowel artistieke als beveiligingselementen inhoudt. Het weerspiegelt niet alleen de rijke erfenis van Rusland, maar bevat ook moderne beveiligingskenmerken die beschermen tegen vervalsingen.

De voorzijde van het 200 Roebel bankbiljet wordt gekenmerkt door een overweldigende groene achtergrond, die elegant tinten mengt die een gevoel van rust opwekken. Centraal in het ontwerp staat het Monument voor de Heldendaden van de Eerste Wereldoorlog, dat trots oprijst tegen een visueel indrukwekkend landschap met gestileerde golven en meeuwen. De tekst verschijnt prominent in het Russisch, met 'БИЛЕТ БАНКА РОССИИ' naast de nominale waarde van '200'. Subtiele beveiligingskenmerken zijn geïntegreerd, waaronder een watermerk en microtekst die de authenticiteit waarborgen. Dit ontwerp belichaamt zowel artistieke als nationale trots.

De achterzijde van het bankbiljet vervolgt het thema van natuur en architectuur, met zachte gradaties en een artistieke weergave van het monument, aangevuld met spiralen die beweging en geschiedenis symboliseren. De nominale waarde '200' is ook duidelijk zichtbaar, samen met de tekst 'ДВЕСТИ РУБЛЕЙ'. Opmerkelijke beveiligingskenmerken, zoals QR-codes en kleurveranderende inkt, versterken verder de bescherming van het bankbiljet tegen vervalsing. Het gebruik van lichte groenen en blauwtinten geeft de achterzijde een frisse, uitnodigende uitstraling die de verbinding van het bankbiljet met het culturele landschap van Rusland benadrukt.
Je bent momenteel de hoogste bieder.
Eindigt op: 24/01/2026 15:00 (CET)
0:00:00
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E-Auction # 18 / PMG / January
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Russia
Jaar
2017
PMG code

Dit vind je misschien ook leuk

Poland - 2.000.000 Zlotych 1993 - Pick # 163a - PMG 64
5
Verkocht
Onverkocht
00226
Huidig bod
Verkocht voor
€ 36
2463032-003
Poland - 500.000 Zlotych 1990 - Pick # 156a - PMG 65 EPQ
5
Verkocht
Onverkocht
00218
Huidig bod
Verkocht voor
€ 26
2463032-027
Namibia - 30 Namibia Dollars 2020 - Pick # 18 - PMG 67 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00190
1923720-080
Libya - 1 Dinar 2019 - Pick # 85a - PMG 67 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00162
2461813-063
Sluiten
Alle veiling informatie

Ontdek een uitzonderlijk aanbod in onze veiling: 419 door PMG beoordeelde bankbiljetten, waaronder 43 Top Pop-biljetten. Deze zorgvuldig samengestelde collectie bevat een breed scala aan opvallende stukken en biedt verzamelaars een unieke kans om enkele van de mooiste en meest gewilde biljetten te bemachtigen. Mis deze gelegenheid niet om uw collectie te verrijken met deze bijzondere vondsten!

Stap 1: Accountregistratie

Maak uw account aan om toegang te krijgen tot de veiling en deel te nemen aan het biedproces. Zodra u geregistreerd bent, kunt u de items waarin u geïnteresseerd bent bekijken en volgen.

Stap 2: Plaats uw bod

Nieuwe accounts zijn in eerste instantie beperkt voor eerste biedingen. Om uw biedlimiet te verhogen, stuurt u ons gewoon een e-mail met uw verzoek, dan passen wij deze aan zodat u volledig kunt deelnemen.

Stap 3: Hoogste bod? Afrekenen en betalen

Er wordt een koperspremie van 15% (min. € 5) toegevoegd aan de hamerprijs.

Verzend- en administratiekosten:

  •  - Binnen de EU: € 15
  • Wereldwijd: € 25
  • GRATIS VERZENDING bij bestellingen van meer dan € 500!