Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Trinidad & Tobago - 1 Dollar 2006 - Pick # 46A - PMG 67 EPQ

2462814-001
0 Biedingen
Bekijk details van PMG
Totaal gesorteerd door PMG: 128
In 67 EPQ: 36
In higher grades: 2
Omschrijving

Het bankbiljet van één dollar van Trinidad en Tobago toont levendige ontwerpen die de natuurlijke schoonheid en culturele erfgoed van de eilanden benadrukken. Aan de voorzijde zijn twee prachtig geïllustreerde vogels prominent weergegeven, omringd door sierlijke patronen die de rijke biodiversiteit weerspiegelen. Het bankbiljet is in heldere kleuren gedrukt, waaronder korrelachtige, paarse en oranje tinten, waardoor het visueel opvallend is. De keerzijde bevat symbolische beelden, zoals het nationale wapen, artistiek weergegeven, wat de trots van Trinidad en Tobago verder benadrukt. Beveiligingskenmerken zoals watermerken en microtekst zorgen voor de integriteit van de valuta. Dit bankbiljet belichaamt zowel artistieke elementen als essentiële beveiligingsmaatregelen, en vertegenwoordigt een integraal onderdeel van de nationale identiteit.

De voorzijde van het één dollar bankbiljet van Trinidad en Tobago toont twee vogels: de Gele Oropendola en de Cattle Egret. Deze vogels zijn artistiek afgebeeld met levendige kleuren en fijne details. Het bankbiljet bevat de tekst "CENTRALE BANK VAN TRINIDAD EN TOBAGO", prominent bovenaan weergegeven, samen met een cirkelvormig embleem dat bijdraagt aan het totale ontwerp. De achtergrond omvat subtiele patronen, waaronder een watermerk met een paradijsvogel, wat de beveiliging en esthetische aantrekkingskracht versterkt. Het kleurenpalet omvat tinten van roze en paars, die de centrale beelden prachtig omlijsten. Daarnaast zijn het serienummer en andere identificatoren duidelijk gedrukt, wat de zorgvuldige vakmanschap die in het ontwerp is gestoken, illustreert.

Op de achterkant van het bankbiljet verschuift de focus naar het Wapen van Trinidad en Tobago, geplaatst tegen een monochrome achtergrond met patronen die consistent zijn met het ontwerp. Dit embleem bevat belangrijke nationale symbolen die de eenheid en rijkdom van de natie vertegenwoordigen. De frase "EEN DOLLAR" is prominent weergegeven, wat de waarde bevestigt. Het ontwerp is gebalanceerd en symmetrisch, wat een gevoel van harmonie creëert. Beveiligingskenmerken zoals microtekst en gespecialiseerde inkten zijn geïntegreerd in het totale ontwerp, waardoor vervalsing moeilijk is. De achtergrond omvat ingewikkelde lijnwerken en texturen die diepte aanbrengen, terwijl het gebruik van heldere kleuren het esthetische thema vanuit de voorzijde voortzet.
Je bent momenteel de hoogste bieder.
Eindigt op: 24/01/2026 15:00 (CET)
0:00:00
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E-Auction # 18 / PMG / January
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Jaar
2006
PMG code

Dit vind je misschien ook leuk

Georgia - 100 Lari 2024 - Pick # 80c - PMG 67 EPQ
5
Verkocht
Onverkocht
00114
Huidig bod
Verkocht voor
€ 14
2463079-061
Brunei - 1 Ringgit 2011 - Pick # 35a - PMG 68 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00056
2461815-041
Sierra Leone - 2.000 Leones 2021 - Pick # 31f - PMG 66 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00257
2463078-027
Zimbabwe - 20 Dollars 2007 - Pick # 68 - PMG 66 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00407
1923932-022
Sluiten
Alle veiling informatie

Ontdek een uitzonderlijk aanbod in onze veiling: 419 door PMG beoordeelde bankbiljetten, waaronder 43 Top Pop-biljetten. Deze zorgvuldig samengestelde collectie bevat een breed scala aan opvallende stukken en biedt verzamelaars een unieke kans om enkele van de mooiste en meest gewilde biljetten te bemachtigen. Mis deze gelegenheid niet om uw collectie te verrijken met deze bijzondere vondsten!

Stap 1: Accountregistratie

Maak uw account aan om toegang te krijgen tot de veiling en deel te nemen aan het biedproces. Zodra u geregistreerd bent, kunt u de items waarin u geïnteresseerd bent bekijken en volgen.

Stap 2: Plaats uw bod

Nieuwe accounts zijn in eerste instantie beperkt voor eerste biedingen. Om uw biedlimiet te verhogen, stuurt u ons gewoon een e-mail met uw verzoek, dan passen wij deze aan zodat u volledig kunt deelnemen.

Stap 3: Hoogste bod? Afrekenen en betalen

Er wordt een koperspremie van 15% (min. € 5) toegevoegd aan de hamerprijs.

Verzend- en administratiekosten:

  •  - Binnen de EU: € 15
  • Wereldwijd: € 25
  • GRATIS VERZENDING bij bestellingen van meer dan € 500!