Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Western Samoa - 1 Pound 2020 - Pick # 14rp - PMG 67 EPQ

2462684-081
3 Biedingen
Bekijk details van PMG
Totaal gesorteerd door PMG: 47
In 67 EPQ: 4
Top Pop - Mooiste bekend, er is geen in betere kwaliteit!
Omschrijving

Het één-pond biljet van West-Samoa, met een opvallend ontwerp en levendige kleuren, weerspiegelt de rijke cultuur en erfgoed van Samoa. Op de voorzijde zijn opvallende kenmerken, zoals palmbomen, een embleem omringd door een decoratief patroon en inscripties in zowel het Samoaans als het Engels. Het biljet bevat beveiligingskenmerken zoals een watermerk en ingewikkeld micro-printwerk, dat de authenticiteit waarborgt. De achterkant toont een gedetailleerder ontwerp met een symbolische weergave van Samoaanse tradities en bezienswaardigheden. Deze moderne herdruk, gedateerd 2020, benadrukt de blijvende waarde van valuta als een weergave van nationale identiteit.

De voorzijde van het één-pond bankbiljet toont prominent de denominatie in de bovenhoeken, naast een afbeelding van palmbomen, die het tropische landschap van West-Samoa symboliseren. Het centrale embleem toont het nationale wapen, omringd door een prachtig geometrisch patroon met zachte kleurverlopen van blauw en groen. Zichtbaar micro-tekst verbetert de veiligheid, terwijl een watermerk, herkenbaar wanneer het tegen het licht wordt gehouden, de authenticiteit aangeeft. Ook zijn er inscripties in zowel het Samoaans als het Engels, wat de dubbele taalrepresentatie versterkt. Al met al presenteert het een visueel aantrekkelijke synthese van kunst en veiligheid.

Op de keerzijde van het bankbiljet toont het een complexer ontwerp dat de culturele essentie van West-Samoa vastlegt. Er zijn elementen afgebeeld die de lokale tradities en natuurlijke schoonheid representeren, met een dominante ondergangsillustratie op de achtergrond van de symbolische motieven. Kleurrijke patronen vervlechten, waardoor de achterkant even levendig is als de voorkant. Belangrijke elementen zoals de naam van de bank worden prominent weergegeven, naast een stijlvol beeld van het eilandlandschap. Vergelijkbare beveiligingskenmerken, zoals micro-printwerk, zijn aanwezig, wat de integriteit van het biljet waarborgt, terwijl het een verzamelstuk maakt dat het erfgoed van het land weerspiegelt.
Eindigt op: 24/01/2026 15:00 (CET)
0:00:00
Start bod
€ 10
Geschat
€ 35  —  € 50
Huidig bod
€ 12
Minimum bod
€ 13
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 35  —  € 50
Verkocht voor
€ 12
De minimumprijs is niet bereikt
3 Biedingen
Datum
€ 12 (Uw bod) M693
€ 11 (Uw bod) M7174
€ 10 (Uw bod) M693
Specificaties
Veiling
E-Auction # 18 / PMG / January
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Western Samoa
Jaar
2020
PMG code

Dit vind je misschien ook leuk

Macau - 20 Patacas 2020 - Pick # 301a - PMG 68 EPQ
2
Verkocht
Onverkocht
00169
Huidig bod
Verkocht voor
€ 11
2463200-020
Yugoslavia - 20.000 Dinara 1987 - Pick # 95 - PMG 68 EPQ
1
Verkocht
Onverkocht
00371
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
1922252-091
Poland - 100.000 Zlotych 1990 - Pick # 154a - PMG 64 EPQ
5
Verkocht
Onverkocht
00216
Huidig bod
Verkocht voor
€ 26
2463032-037
Thailand - 20 Baht 2003 - Pick # 109 - PMG 66 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00284
2462814-013
Sluiten
Alle veiling informatie

Ontdek een uitzonderlijk aanbod in onze veiling: 419 door PMG beoordeelde bankbiljetten, waaronder 43 Top Pop-biljetten. Deze zorgvuldig samengestelde collectie bevat een breed scala aan opvallende stukken en biedt verzamelaars een unieke kans om enkele van de mooiste en meest gewilde biljetten te bemachtigen. Mis deze gelegenheid niet om uw collectie te verrijken met deze bijzondere vondsten!

Stap 1: Accountregistratie

Maak uw account aan om toegang te krijgen tot de veiling en deel te nemen aan het biedproces. Zodra u geregistreerd bent, kunt u de items waarin u geïnteresseerd bent bekijken en volgen.

Stap 2: Plaats uw bod

Nieuwe accounts zijn in eerste instantie beperkt voor eerste biedingen. Om uw biedlimiet te verhogen, stuurt u ons gewoon een e-mail met uw verzoek, dan passen wij deze aan zodat u volledig kunt deelnemen.

Stap 3: Hoogste bod? Afrekenen en betalen

Er wordt een koperspremie van 15% (min. € 5) toegevoegd aan de hamerprijs.

Verzend- en administratiekosten:

  •  - Binnen de EU: € 15
  • Wereldwijd: € 25
  • GRATIS VERZENDING bij bestellingen van meer dan € 500!
Sluiten