Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Zambia - 20 Kwacha 1992 - Pick # 36a - PMG 67 EPQ

2462681-031
0 Biedingen
Bekijk details van PMG
Totaal gesorteerd door PMG: 38
In 67 EPQ: 16
In higher grades: 6
Omschrijving

Dit Zambische 20 Kwacha-bankbiljet heeft een prachtig ontwerp dat de rijke cultuur en natuurlijke schoonheid van Zambia benadrukt. De voorzijde toont de opmerkelijke Visarend, een symbool van kracht en uithoudingsvermogen, vergezeld van ingewikkelde patronen en levendige tinten groen en oranje die de esthetische aantrekkingskracht vergroten. Kenmerken zoals het watermerk en microdruk zorgen voor veiligheid en voegen tegelijkertijd artistieke waarde toe. De achterzijde van het biljet toont elementen die de Zambische fauna en erfgoed weerspiegelen, wat een glimp biedt van de identiteit van het land.

De voorzijde van het 20 Kwacha-bankbiljet toont een prominente Visarend, prachtig weergeven met gedetailleerde en levendige kleuren. Daarnaast verfraaien sierlijke patronen in tinten groen en oranje de visuele aantrekkingskracht. Beveiligingskenmerken omvatten een watermerk van de Visarend en microgeprintte tekst, wat authenticiteit waarborgt. De denominatie, prominent gemarkeerd, is gemakkelijk herkenbaar en de achtergrond bestaat uit textuurpatronen die een artistieke toets toevoegen, die de Zambische cultuur vertegenwoordigen.

De achterzijde van het biljet belicht ingewikkelde ontwerpen die elementen van het Zambische erfgoed tonen. Afbeeldingen van lokale fauna en patronen die symbool staan voor de natuurlijke schoonheid van het land zijn prominent aanwezig. Gebruikte kleuren zijn rustgevende groenen en aardse tinten, wat zorgt voor een samenhangende uitstraling met de voorzijde. Hoewel de achterzijde minder gedetailleerd is dan de voorzijde, weerspiegelt deze nog steeds de essentie van Zambia met culturele motieven. Beveiligingsmaatregelen, hoewel minder zichtbaar, zijn geïntegreerd om de integriteit van het document te waarborgen.
Je bent momenteel de hoogste bieder.
Eindigt op: 24/01/2026 15:00 (CET)
0:00:00
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E-Auction # 18 / PMG / January
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Zambia
Jaar
1992
PMG code

Dit vind je misschien ook leuk

Egypt - 50 Pounds 2023 - Pick # 75j - PMG 66 EPQ
1
Verkocht
Onverkocht
00109
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
2463240-036
Cyprus - 50 Cents 1988 - Pick # 52 - PMG 66 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00098
2463062-001
Singapore - 20 Dollars 2007 - Pick # 53 - PMG 67 EPQ
3
Verkocht
Onverkocht
00260
Huidig bod
Verkocht voor
€ 12
2463062-095
Sao Tome and Principe - 5.000 Dobras 1996 - Pick # 65a - PMG 66 EPQ
0
Verkocht
Onverkocht
00243
2463240-092
Sluiten
Alle veiling informatie

Ontdek een uitzonderlijk aanbod in onze veiling: 419 door PMG beoordeelde bankbiljetten, waaronder 43 Top Pop-biljetten. Deze zorgvuldig samengestelde collectie bevat een breed scala aan opvallende stukken en biedt verzamelaars een unieke kans om enkele van de mooiste en meest gewilde biljetten te bemachtigen. Mis deze gelegenheid niet om uw collectie te verrijken met deze bijzondere vondsten!

Stap 1: Accountregistratie

Maak uw account aan om toegang te krijgen tot de veiling en deel te nemen aan het biedproces. Zodra u geregistreerd bent, kunt u de items waarin u geïnteresseerd bent bekijken en volgen.

Stap 2: Plaats uw bod

Nieuwe accounts zijn in eerste instantie beperkt voor eerste biedingen. Om uw biedlimiet te verhogen, stuurt u ons gewoon een e-mail met uw verzoek, dan passen wij deze aan zodat u volledig kunt deelnemen.

Stap 3: Hoogste bod? Afrekenen en betalen

Er wordt een koperspremie van 15% (min. € 5) toegevoegd aan de hamerprijs.

Verzend- en administratiekosten:

  •  - Binnen de EU: € 15
  • Wereldwijd: € 25
  • GRATIS VERZENDING bij bestellingen van meer dan € 500!